JEPET ME QIRA APART. PER TE HUAJ

Pershkrimi

NDODHET NE RRUGE KRYESORE, SHUME PRANE PARKUT TE QYTET DHE JO LARG TIJ DO TE GJENI NJE TREG FRUTA-PERIMESH SI DHE NJE SUPERMARKET. APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E DYTE TE NJE OBJEKTI 3 KATESH DHE ESHTE I MOBILUAR SHUME MIRE. KA NJE SALLON, GUZHINE TE VECANTE GATIMI, TUALET, 1 OSE 2 DHOMA GJUMI SIPAS KERKESES, SI DHE NJE BALLKON QE SHIKON NGA RRUGA KRYESORE. APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME KONDICIONER NE CDO DHOME DHE KA UJE 24 ORE. JEPET ME QIRA KRYESISHT PER REZIDENTE TE HUAJ. TERRITORI PERRETH RUHET ME KAMERA DHE SIGURIA ESHTE MAKSIMALE. KA MUNDESI PARKIMI PER 1 MAKINE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Ballkon  
 •   Parking  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 200

Me hipoteke

Adresa: SHUME PRANE PARKUT TE QYTETIT

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   90 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 3

Kati: 2

 Print version

Download PDF

    Postuar nga