JEPET ME QIRA KATI PERDHE I NJE BANESE 2 KATESHE

Pershkrimi

BANESA ESHTE SHUME KOMODE DHE ESHTE E MOBILUAR SHUME MIRE. NDODHET NE KATIN PERDHE TE NJE BANESE 2 KATESHE DHE KA DALJE DIREKTE NE RRUGEN KRYESORE. KOPSHTI PERPARA BANESES LEJON PARKIMIN E MAKINES. BANESA KA REZISTENCA ELEKTRIKE EKONOMIKE PER NGROHJE GJATE DIMRIT DHE VENTILATORE PER FRESKIM GJATE VERES. BANESA KA SALLON-GUZHINE, 1 DHOME GJUMI DHE 2 TUALETE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI

Te dhena te tjera

  •   Parking  
  •   Kopesht  
  •   Rrethim me mur  
  •   Dere e blinduar  
  •   Mobilje Guzhine  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori 

Cmimi : 200

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E RE E TRENIT

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Banese  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   75 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 2

 Print version

Download PDF

    Postuar nga