JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I RI

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR SHUME MIRE DHE NDODHET NE KATIN E PESTE TE NJE PALLATI TE RI,PRANE KRYQEZIMIT TE POLIKLINIKES DENTARE, NE QENDER TE QYTETIT TE ELBASANIT. PERVEC MOBILJEVE TE NJE CILESIE SHUME TE MIRE APARTAMENTI KA EDHE 2 KONDICIONERE, NJERI NE SALLONIN E DITES E TJETRI NE DHOMEN E GJUMIT. BANESA ESHTE SHUME KOMODE DHE KA MUNDESI DIREKTE PER LIDHJEN E INTERNETIT. JEPET KRYESISHT PER SHTETAS TE HUAJ POR NUK PERJASHTOHEN AS QIRAMARRESIT VENDAS. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Internet  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Pallat i RI  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 250

Me hipoteke

Adresa: KRYQEZIMI I POLIKLINIKES DENTARE; PALLATI I KORALIT

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   70 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga