JEPET ME QIRA 2+1 ME 2 KONDICIONERE

Pershkrimi

APARTAMENTI QE JEPET ME QIRA KA 1 SALLON NDENJEJE + 1 GUZHINE GATIMI ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE DHE ME BALLKON; 2 DHOMA GJUMI TE KOMPLETUARA SHUME MIRE SI DHE NJE TUALET MODERN. SALLONI I DITES DHE DHOMA MATRIMONIALE JANE TE PAISURA ME KONDICIONER. APARTAMENTI KA NJE KORIDOR TE GJERE NE HYRJE TE PAISUR ME PORTMONTO PER VENDOSJEN E KEPUCEVE, CADRAVE, ETJ. MOBILIMI I KOMPLET BANESES ESHTE SHUME CILESOR DHE I KOMPOZUAR BUKUR. APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E GJASHTE TE NJE PALLATI TE RI (ME ASHENSOR) NE MES TE QYTETIT, SHUME PRANE POLIKLINIKES QENDRORE.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 200

Me hipoteke

Adresa: PALLAT I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   90 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 3

Kati: 6

 Print version

Download PDF

    Postuar nga