JEPET ME QERA APART.1+1 I MOBILUAR

Pershkrimi

APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE TE NJE PALLATI TE VJETER, SHUME PRANE UNIVERSITETIT ALEKSANDER XHUVANI; ESHTE I MOBILUAR MIRE ME KULLTUKE NE SALLON DHE DHOME GJUMI TE RE. NDODHET SHUME PRANE STACIONIT TE AUTOBUZIT, JO LARG SUPERMARKET KOLI. TARACA E APARTAMENTIT ESHTE IZOLUAR RISHTAZI. JEPET VETEM PER FAMILJARE DHE PER KONTRATA JO ME PAK SE NJE VIT. PER KONTRATA AFATGJATA CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Ballkon  
 •   Pallat i Vjeter  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 12.000 Leke

Me hipoteke

Adresa: Shume prane Universitetit Aleksander Xhuvani

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   55 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga