BAR - RESTORANT + TRUALL

Pershkrimi

BAR - RESTORANTI ESHTE ME NJE AKTIVITET TE NGRITUR DHE KLIENTELE TE RREGULLT. NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE BUKUR TURISTIKE KU NATYRA ESHTE PLOT GJELBERIM DHE UJI I SHKUMBINIT RRJEDH SHUME PRANE. OBJEKTI KA NJE SHESH TE MADH PARKIMI DHE VEND TE BOLLSHEM PER VENDOSJEN E TAVOLINAVE JASHTE TIJ. DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE DHE SHITET ME NJE CMIM TEPER TE ARSYESHEM. NDERTESA ESHTE 129 M² DHE TRUALLI 690 M². PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Pjatalarese  
 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Parking  
 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Mobilje Guzhine  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • RESTORANT FANTASTIK ME QIRA 

  Jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Lokal

  Siperfaqja 80 M²m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalarese

  Detajet 499

 • LOKAL SHERBIMI 150 M² + 50 M² VERANDE 

  Jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Lokal

  Siperfaqja 200m2

  Tualete 2

  VerandeRrethim me mur

  Detajet 40000 Leke 

Me hipoteke

Adresa: DRAGOSTUNJE; LIBRAZHD

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Lokal  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: LIBRAZHD

Siperfaqja:   690 m2  

Tualet: 1

Kati: 1

 Print version

Download PDF

    Postuar nga