JEPET ME QIRA BANESE+GARAZHD

Pershkrimi

BANESA ESHTE 2 KATESHE NE TE CILEN KATI PERDHE ESHTE GARAZHD I MBYLLUR KURSE KATI I SIPERM ESHTE NE FORMEN E NJE BANESE TE MOBILUAR ME GUZHINE TE VECANTE GATIMI, DHOME NDENJEJE, NJE DHOME GJUMI DHE NJE TUALET. BANESA ESHTE KOMODE DHE SHUME E QETE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Dere e blinduar  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1+MOBILJE SUPER APARTAMENT OKAZION 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 96m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 57000

 • 2+1 OKAZION NE BULEVARD KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Kondicioner

  Detajet 4400000 Leke

 • 1+1 I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 83m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 36000

 • 1+1 i RI i MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 64m2

  Tualete 1

  BallkonAshensor

  Detajet 49900

 • 1+1 me QIRA super cilesor 

  Jepet me qera

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 75m2

  Tualete 1

  KondicionerTVAshensor

  Detajet 250

 • SUPER APARTAMENT I MOBILUAR OKAZION 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 2

  KondicionerTVSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 105000 $ 

Cmimi : 200 €/muaj

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E RE E TRENIT; L. HEKURUDHA

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   80 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 2

 Print version

Download PDF

    Postuar nga