JEPET ME QIRA BANESE+GARAZHD

Pershkrimi

BANESA ESHTE 2 KATESHE NE TE CILEN KATI PERDHE ESHTE GARAZHD I MBYLLUR KURSE KATI I SIPERM ESHTE NE FORMEN E NJE BANESE TE MOBILUAR ME GUZHINE TE VECANTE GATIMI, DHOME NDENJEJE, NJE DHOME GJUMI DHE NJE TUALET. BANESA ESHTE KOMODE DHE SHUME E QETE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Dere e blinduar  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 1m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldajeParking

  Detajet 500 €/m²

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke

 • 1+1 I RREGULLUAR KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 54m2

  Tualete 1

  Detajet 2500000 Leke

 • 1+1 AFER UNIVERSITETIT KATI I KATERT  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 55m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2800000 Leke 

Cmimi : 200 €/muaj

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E RE E TRENIT; L. HEKURUDHA

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   80 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 2

 Print version

Download PDF

    Postuar nga