J. ME QIRA 1+1 ME VERANDE DHE KOPESHT

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE 90 M². NDODHET NE KATIN E PARE TE NJE PALLATI DHE KA NE DISPOZICION NJE VERANDE TE MADHE DHE KOPESHT ME GJELBERIM. SALLONI DHE GUZHINA KANE SIPERFAQE SHUME TE BOLLSHME DHE PAMJE NGA KOPSHTI. APARTAMENTI KA NJE DHOME GJUMI DHE NJE TUALET. ESHTE I GJITHI I MOBILUAR, NE KUSHTE NORMALE PER BANIM. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i Vjeter  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 20.000 Leke

Me hipoteke

Adresa: L. Qamil Guranjaku; prane Bar Alvatar

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   90 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 1

 Print version

Download PDF

    Postuar nga