jepet me qira BANESE ME KOPESHT

Pershkrimi

BANESA ESHTE 2 KATESHE ME KOPESHT DHE VEND PER PARKIM. NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE QETE PER BANIM DHE ESHTE SHUME AFER ME PARKUN E QYTETIT. PER MOMENTIN JEPET ME QIRA VETEM KATI I DYTE I SAJ I CILI KA SALLON, GUZHINE GATIMI, 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE DHE NJE VERANDE TE MADHE NE HYRJE. BANESA ESHTE E MOBILUAR ME GJITHCKA TE NEVOJSHME PER NJE JETESE NE KUSHTE KOMODE. KOPSHTI ESHTE +/- 60 M² DHE ESHTE I MBJELLE ME PEME FRUTORE. PRONA ESHTE E RRETHUAR ME MUR TE LARTE DHE KA NJE INTIMITET ABSOLUT. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   Ballkon  
 •   Parking  
 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  
 •   Mobilje Guzhine  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • BANESE NJEKATESHE AFER UNIVERSITETIT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 111m2

  Tualete 1

  ParkingKopeshtRrethim me mur

  Detajet 7000000 Leke

 • LOKAL + 2 KATE BANESE NE BULEVARD 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 296m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeKaldajeVerandeRrethim me mur

  Detajet 299000

 • SUPER OKAZION BANESE NE ZEMER TE KALASE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 159m2

  Tualete 2

  KondicionerTVParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 76000

 • VILE 4 KATESHE LIBRAZHD QENDER 

  Shitet

  LIBRAZHD

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 550m2

  KondicionerBallkonParkingRrethim me mur

  Detajet 500000

 • URGJENTE OKAZION VILE + TOKE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 163m2

  Tualete 1

  VerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 58000

 • J. ME QIRA BANESE 1 KAT ME KOPESHT 

  Shitet ose jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Tualete 1

  ParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 200 €/muaj 

Cmimi : 20.000 Leke/muaj

Me hipoteke

Adresa: 5 min larg Parkut te Qytetit, L. 5 Maji

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Vile + Toke  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   130 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 4

Kati: 2

 Print version

Download PDF

    Postuar nga