VILE ANTIKE ME QIRA

Pershkrimi

VILA ESHTE DYKATESHE, TOTALISHT E RESTAURUAR NE MENYRE PERFEKTE DHE NDODHET NE ZEMER TE LAGJES KALA, SHUME PRANE KISHES SE SHEN MARISE. KATI I PARE ESHTE NE FORMEN E NJE HOLLI TE MADH KU MUND TE ORGANIZOHEN PRITJE, KOKTELE APO FESTA DHE ESHTE I DEKORUAR ME OBJEKTE TE VJETRA ME VLERA HISTORIKE. KATI I DYTE ESHTE NE FORMEN E BANESES ME SALLON ME OXHAK, GUZHINE GATIMI, TUALET, KORIDOR TE GJERE DHE 2 DHOMA GJUMI. DYSHEMEJA DHE TAVANET JANE TE VESHURA ME DRU GJE QE E BEN TE GJITHE AMBIENTIN SHUME TE NGROHTE E MIKPRITES. KOPSHTI I VOGEL PERPARA SHTEPISE (rreth 60 m²) ESHTE ME PORTOKALLE DHE I DEKORUAR ME GURE.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Parking  
 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  
 •   Mobilje Guzhine  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • BANESE NJEKATESHE AFER UNIVERSITETIT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 111m2

  Tualete 1

  ParkingKopeshtRrethim me mur

  Detajet 7000000 Leke

 • LOKAL + 2 KATE BANESE NE BULEVARD 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 296m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeKaldajeVerandeRrethim me mur

  Detajet 299000

 • SUPER OKAZION BANESE NE ZEMER TE KALASE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 159m2

  Tualete 2

  KondicionerTVParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 76000

 • VILE 4 KATESHE LIBRAZHD QENDER 

  Shitet

  LIBRAZHD

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 550m2

  KondicionerBallkonParkingRrethim me mur

  Detajet 500000

 • URGJENTE OKAZION VILE + TOKE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 163m2

  Tualete 1

  VerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 58000

 • J. ME QIRA BANESE 1 KAT ME KOPESHT 

  Shitet ose jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Tualete 1

  ParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 200 €/muaj 

Cmimi : 400

Me hipoteke

Adresa: L. KALA ELBASAN

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Vile + Toke  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   200 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga