MAGAZINE 540 M²

Pershkrimi

JEPET ME QIRA NJE MAGAZINE 540 M² E CILA KA NE FUNKSION TE SAJ NJE FUSHE PREJ 2000 M², NJE AMBIENT ME DY ZYRA JASHTE GODINES, NJE VEND ROJE DHE NJE BLLOK TUALETESH. MAGAZINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME SHUME DRITE DHE E MBULUAR ME CATI. ESHTE E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ AKTIVITETI PASI NUK KA BRENDA SAJ ASNJE KOLLONE QE TE MUND TE PENGOJE FUNKSIONE TE NDRYSHME. NDODHET 100 M LARG AUTOSTRADES EL.-METALURGJI NE RRUGE TE ASFALTUAR. QIRAJA 500 EURO / MUAJ (CMIM I DISKUTUESHEM) PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553.

Te dhena te tjera

  •   Parking  
  •   Kopesht  
  •   Rrethim me mur  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori 

Cmimi : 500

Me hipoteke

Adresa: AUTOSTRADA ELBASAN - METALURGJI

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Magazine  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   540 m2  

Tualet: 2

 Print version

Download PDF

    Postuar nga