3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT

Pershkrimi

APARTAMENTI 3+1 NDODHET NE QENDER TE QYTETIT, BUZE BULEVARDIT KRYESOR NE KATIN E KATERT. APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE VJETER POR ESHTE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR ME PUNIME CILESORE. KA ANEKS GATIMI DHE NGRENIE TE NDARE NGA AMBIENTET E TJERA. DRITARET JANE TE PAJISURA ME GRILA DHE KA KONDICIONER NE SALLON E NE DHOME. KORIDORI ESHTE I DEKORUAR ME TAVAN TE VARUR. TARACES SAPO I ESHTE BERE IZOLIM I RI DHE KA TE VENDOSUR NE TE NJE DEPOZITE UJI . SHITET ME MOBILJE 55 000 EURO. FALE POZICIONIT QE KA, KJO PRONE MUND TE PERDORET PER BANIM OSE EDHE PER ZYRA. KA DOKUMENT TE RREGULLT PRONESIE DHE ESHTE I RIVLERESUAR. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND, LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   Ballkon  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i Vjeter  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m²

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000 

Cmimi : 55.000

Me hipoteke

Adresa: Buze bulevardit te Elbasanit

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   91.5 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 4

Kati: 4

 Print version

Download PDF

    Postuar nga