2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE ME PAMJE NGA RRUGA ME BLIRA DHE TEPER KOMOD. CDO PUNIM NE TE ESHTE KRYER NGA PRONARI I APARTAMENTIT DHE JO NGA NDERTUESI. APARTAMENTI KA DRITARE TE REJA TE PAJISURA ME PERSJANE, PLLAKA CILESORE, DYER DRURI, TAVANE ME DEKORE, 2 TUALETE, QE TE DYJA ME DRITARE. MOBILIMI ESHTE I RI DHE POTHUAJSE I PA PERDORUR PASI FAMILJA JETON JASHTE SHTETIT. PER ME TEPER INFORMACION SI DHE PER TA PARE NE VEND LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN 00355 68 20 89 917.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m²

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000 

Cmimi : 51.000

Me hipoteke

Adresa: RRUGA ME BLINA, 50 METRA LARG UNIVERSITETIT

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   85 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 6

 Print version

Download PDF

    Postuar nga