VILE 3-KATESHE SUPER PRONE

Pershkrimi

Vila eshte trekateshe me bodrum dhe ndodhet ne NSHU, Elbasan. Kati i pare eshte ne formen e dyqanit, i pajisur ky i fundit me tualet dhe i shtruar me pllaka cilesore. Ne katit e dyte banese ndodhen ambientet e dites si guzhina, salloni dhe nje tualet. Ne katin e trete ndodhen 3 dhoma gjumi dhe nje tjeter tualet. Banesa ka sistem ngrohje me kalorifere te montuar ne secilin ambient. Bodrumi sherben si parkim per makinat, depo si dhe per vendosjen e pajisjeve te sherbimit sic jane depozita e ujit dhe pompa perkatese. Ndertesa eshte ndertuar sipas standarteve te ndertimit ne fuqi dhe me nje investim serioz per krijimin e kushteve te perkryera per banim. Arkitektura e nderteses eshte bashkekohore. Ajo eshte e re dhe e pabanuar. Cdo meter katror vertetohet me dokument pronesie. Sipas ketij te fundit toka eshte 348.2 m2, Bodrumi 75.9 m2, kati i pare 88.7 m2, kati i dyte 114.3 dhe kati i trete gjithashtu, 114.3 m2. Per me teper informacion lutemi te na kontaktoni ne nr. e tel. 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  
 •   Depo  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m²

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000 

Cmimi : 410.000

Me hipoteke

Adresa: NSHU, ELBASAN

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: Shqiperi

Qyteti: Elbasan

Siperfaqja:   393.3 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga