1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE 1+1 DHE SHITET ME TE GJITHA MOBILIET QE SHIKONI NE FOTO (kondicioner inverter Fujitsu, TV led, vaske hidromasazh, etj). TE GJITHA PUNIMET NE APARTAMENT JANE KRYER NGA VETE PRONARI. BANESA ESHTE ARREDUAR ME ARKITEKT DHE INVESTIMI KA QENE SERIOZ NE CDO BLERJE, QOFSHIN KETO INSTALIME ELEKTRIKE, HIDROSANITARE APO DYER, PLLAKA, TAVANE GIPSI, MOBILJE, ETJ. APARTAMENTI KA NJE SALLON-GUZHINE, NJE DHOME GJUMI NJE TUALET ME DRITARE SI DHE NJE DEPO. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE 068 90 14 553.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Pjatalarese  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 3+1 KATI I DYTE I MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 115m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkon

  Detajet 6200000 Leke

 • 2+1 KATI 3 NE RRUGE KRYESORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 68m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 3600000 Leke

 • BANESE 2 KATESHE + PAPAFINGO 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 228m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 105000

 • 295 M² TOKE + BANESE 145 M² 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 295m2

  Rrethim me mur

  Detajet 99000

 • 322 M² TRUALL + 62 M² NDERTESE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 322m2

  Tualete 1

  Rrethim me mur

  Detajet 9000000 Leke

 • 1+1 I VJETER TEK 6 KATESHET 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 50m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2500000 Leke 

Cmimi : 46.000

Me hipoteke

Adresa: PRANE AMBULANCES QENDRORE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   87 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga