1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE 1+1 DHE SHITET ME TE GJITHA MOBILIET QE SHIKONI NE FOTO (kondicioner inverter Fujitsu, TV led, vaske hidromasazh, etj). TE GJITHA PUNIMET NE APARTAMENT JANE KRYER NGA VETE PRONARI. BANESA ESHTE ARREDUAR ME ARKITEKT DHE INVESTIMI KA QENE SERIOZ NE CDO BLERJE, QOFSHIN KETO INSTALIME ELEKTRIKE, HIDROSANITARE APO DYER, PLLAKA, TAVANE GIPSI, MOBILJE, ETJ. APARTAMENTI KA NJE SALLON-GUZHINE, NJE DHOME GJUMI NJE TUALET ME DRITARE SI DHE NJE DEPO. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE 068 90 14 553.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Pjatalarese  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 OKAZION NE BULEVARD KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Kondicioner

  Detajet 4400000 Leke

 • 1+1 I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 83m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 36000

 • 1+1 i RI i MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 64m2

  Tualete 1

  BallkonAshensor

  Detajet 49900

 • 1+1 me QIRA super cilesor 

  Jepet me qera

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 75m2

  Tualete 1

  KondicionerTVAshensor

  Detajet 250

 • SUPER APARTAMENT I MOBILUAR OKAZION 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 2

  KondicionerTVSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 105000 $

 • 2 APARTAMENTE 1+1 BALLE PER BALLE  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 3100000 Leke 

Cmimi : 46.000

Me hipoteke

Adresa: PRANE AMBULANCES QENDRORE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   87 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga