1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE 1+1 DHE SHITET ME TE GJITHA MOBILIET QE SHIKONI NE FOTO (kondicioner inverter Fujitsu, TV led, vaske hidromasazh, etj). TE GJITHA PUNIMET NE APARTAMENT JANE KRYER NGA VETE PRONARI. BANESA ESHTE ARREDUAR ME ARKITEKT DHE INVESTIMI KA QENE SERIOZ NE CDO BLERJE, QOFSHIN KETO INSTALIME ELEKTRIKE, HIDROSANITARE APO DYER, PLLAKA, TAVANE GIPSI, MOBILJE, ETJ. APARTAMENTI KA NJE SALLON-GUZHINE, NJE DHOME GJUMI NJE TUALET ME DRITARE SI DHE NJE DEPO. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE 068 90 14 553.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Pjatalarese  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 1m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldajeParking

  Detajet 500 €/m²

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke

 • 1+1 I RREGULLUAR KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 54m2

  Tualete 1

  Detajet 2500000 Leke

 • 1+1 AFER UNIVERSITETIT KATI I KATERT  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 55m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1+MOBILJE SUPER APARTAMENT OKAZION 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 96m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 57000 

Cmimi : 46.000

Me hipoteke

Adresa: PRANE AMBULANCES QENDRORE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   87 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga