1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE 1+1 DHE SHITET ME TE GJITHA MOBILIET QE SHIKONI NE FOTO (kondicioner inverter Fujitsu, TV led, vaske hidromasazh, etj). TE GJITHA PUNIMET NE APARTAMENT JANE KRYER NGA VETE PRONARI. BANESA ESHTE ARREDUAR ME ARKITEKT DHE INVESTIMI KA QENE SERIOZ NE CDO BLERJE, QOFSHIN KETO INSTALIME ELEKTRIKE, HIDROSANITARE APO DYER, PLLAKA, TAVANE GIPSI, MOBILJE, ETJ. APARTAMENTI KA NJE SALLON-GUZHINE, NJE DHOME GJUMI NJE TUALET ME DRITARE SI DHE NJE DEPO. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE 068 90 14 553.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Pjatalarese  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m²

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000 

Cmimi : 46.000

Me hipoteke

Adresa: PRANE AMBULANCES QENDRORE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   87 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga