2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE NJE 2+1 I VOGEL, I MOBILUAR ME SHIJE. NDODHET NE KATIN E TRETE NGA TOKA NE NJE PALLAT TE RI, SHUME PRANE KRYQEZIMIT TE ZOGUT TE ZI NE TIRANE. VENDNDODHJA E APARTAMENTIT ESHTE TEPER E VOLITSHME PER CILINDO QE KERKON TE JETOJE E PUNOJE NE QENDER TE KRYEQYTETIT. BANESA KA SALLON-GUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, TUALET DHE BALLKON. SHITET I MOBILUAR SIKURSE NE FOTO. PRONA KA CERTIFIKATE PRONESIE TE RIVLERESUAR E ESHTE GATI PER SHITJE DIREKTE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE 068 20 89 917.

Te dhena te tjera


Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000 

Cmimi : 900 €/m²

Me hipoteke

Adresa: ZOGU I ZI, FILLIMI I RRUGES DON BOSKO, TIRANE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: TIRANE

Siperfaqja:   88 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 3

Kati: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga