3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3

Pershkrimi

KY APARTAMENT 3+1 NDODHET NE QENDER TE ELBASANIT DHE ESHTE NE KATIN E TRETE NGA TOKA. TEPER I BOLLSHEM NE SIPERFAQE DHE ME AMBIENTE DITE DHE NATE TE NDARA DHE ORGANIZUARA MIRE. APARTAMENTI KA SALLON DHE GUZHINE 65 M2, 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, KORIDOR TE GJERE NE HYRJE SI DHE BALLKONE PER SECILIN AMBIENT. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0689014553 / 0689014553

Te dhena te tjera


Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 85.000

Me hipoteke

Adresa: KRYQEZIMI PRANE NEPTUNIT, PALLATI KU NDODHET KORALI (dyqani i peshkut)

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   152 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 4

Kati: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga