1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR

Pershkrimi

APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E KATERT TE NJE PALLATI TE VJETER, SHUME PRANE RRUGES KRYESORE TE LAGJES 5 MAJI (ISH-SARA). ESHTE RIKONSTRUKTUAR TOTALISHT E PAS RIKONSTRUKSIONIT NUK KA BANUAR ASKUSH. TE GJITHA PUNIMET JANE CILESORE SIKURSE NE FOTO. APARTAMENTI KA DHOME TE MADHE GJUMI E KORIDOR TE GJERE NE HYRJE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI. 068 90 14 553 / 068 20 89 917

Te dhena te tjera

 •   Pallat i Vjeter  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 2.800.000 Leke 3.100.000 Leke

Me hipoteke

Adresa: LAGJJA 5 MAJI (TEK ISH-SARA) ELBASAN

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 4

 Print version

Download PDF

    Postuar nga