OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG

Pershkrimi

AGJENSIA JONE KA EKSKLUZIVITETIN PER SHITJEN E APARTAMENTEVE TE FUNDIT NE KOMPELKSIN "DOKO". Apartamente ne Katin e peste dhe te gjashte banim me perkatesisht 125 m2; 120 m2; 113 m2; 110 m2; 82 m2; dhe 70 m2. APARTAMENTET JANE TE TIPIT 2+1 DHE 1+1. CMIMI OKAZION 500 EURO/M2: CILESI MAKSIMALE SI ASKUND TJETER NE ELBASAN. TE GJITHA APARTAMENTET KANE SISTEM NGOHJE NE DYSHEME ME KALDAJE TE MONTUAR INDIVIDUALE, DRITARE TERMIKE, DYER CILESORE, MURE TE PATINUARA, ETJ. KEMI, PERVEC APARTAMENTEVE, GARAZHE DHE DYQANE ME CMIME TEPER KONKURUSE. MOS NGURONI TE NA KONTKTONI NE NUMRIN 00355 68 20 89 917. DO TE JEMI PRANE KOMPLEKSIT DOKO CDO DITE, NGA ORA 8:30 DERI 12:00.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Dere e blinduar  
 •   Pallat i RI  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 500 €/m² 550 €/m²

Me hipoteke

Adresa: Kryqezimi i KISHES KATOLIKE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   1 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga