1+1 me QIRA super cilesor

Pershkrimi

APARTAMENTI E I MOBILUAR SHUME MIRE ME CDO GJE TE NEVOJSHME PER PERIUDHA AFATSHKURTRA OSE AFATGJATA. APARTAMENTI KA 2 KONDICIONERE, NJERIN NE SALLON E TJETRIN NE DHOMEN E GJUMIT. NDODHET NE KATIN E TRETE BANIM TE PALLATIT TE RI PRANE POSTES QENDRORE, MBI BANKEN INTESA SANPAOLO. JEPET ME QIRA KRYESISHT PER SHTETAS TE HUAJ DHE QIRAJA ESHTE E DISKUTUESHME NE FUNKSION TE PERIUDHES SE QENDRIMIT.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 250

Me hipoteke

Adresa: Pallati i ri tek posta qendrore e Elbasanit

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: Shqiperi

Qyteti: Elbasan

Siperfaqja:   75 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga