RESTORANT FANTASTIK ME QIRA

Pershkrimi

RESTORANTI ESHTE SUPER I KOMPLETUAR ME CDO GJE QE MUND TI NEVOJITET NJE KUZHINIERI PROFESIONIST. ESHTE I GATSHEM E MUND TE VIHET NE PUNE MENJEHERE. SALLA ESHTE E RREGULLUAR ME SHUME SHIJE DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER TE GJITHA LLOJET E GATIMEVE. RESTORANTI NDODHET NE NJE NGA RRUGET KRYESORE TE QYTETIT E ESHTE I PAJISUR ME KONDICIONERE SI DHE SISTEM ALARMI PER NJE SIGURI MAKSIMALE. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. E CELULARIT 0682089917 OSE 0689014553

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   TV  
 •   Pjatalarese  
 •   Qepen  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • BAR - RESTORANT + TRUALL 

  Shitet

  LIBRAZHD

  Tipi i prones Lokal

  Siperfaqja 690m2

  Tualete 1

  PjatalareseSistem ngrohjejeParkingVerandeKopesht

  Detajet

 • LOKAL SHERBIMI 150 M² + 50 M² VERANDE 

  Jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Lokal

  Siperfaqja 200m2

  Tualete 2

  VerandeRrethim me mur

  Detajet 40000 Leke 

Cmimi : 499

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E PEDAGOGJIKES; 11 NENTORI

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Lokal  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   80 M² m2  

Tualet: 1

Kati: 1

 Print version

Download PDF

    Postuar nga