PIKE KARBURANTI NE PAPER

Pershkrimi

PIKA E KARBURANTIT NDODHET NE POZICION SHUME TE MIRE, BUZE RRUGES NACIONALE, NE PAPER QENDER. KARBURANTI KA DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE SI DHE LETRA TE MIRATUARA PER AKTIVITETIN. KA INSTALIME TE GATSHME PER DY POMPA, KA TRE DEPOZITA ME KAPACITET 350 000 LITRA SECILA SI DHE NJE ZYRE BASHKE ME TUALETET PREJ 80 M². CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera


Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • ANTIQUE HOUSE bed and breakfast CENTER ELBASAN 

  Jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Tjeter

  Tualete 1

  Sistem ngrohjejeMikrovaleParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 25 

Cmimi : 100.000

Me hipoteke

Adresa: PAPER QENDER, PRANE ZYRAVE TE KOMUNES

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Tjeter  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: PAPER

Siperfaqja:   1200 m2  

Tualet: 1

 Print version

Download PDF

    Postuar nga