ME QIRA PER FAMILJARE SUPER APARTAMENT

Pershkrimi

Jepet me qira, vetem per FAMILJARE, prane Universitetit Aleksander Xhuvani, tek pallati i "Atlasit", nje apartament i mobiluar shume mire. Apartamenti ka nje siperfaqe pre 60 metrash katrore dhe ndodhet ne katin e 6 (me ashensor) me pamje nga jugu. Ka nje ambjent ndenje se bashku me gatimin qe del ne nje ballkon te pajisur me tende; nje dhome gjumi si dhe nje tualet me dush me kabine. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe shume i rehatshem. Cmimi eshte i diskutueshem vetem per kontrata afatgjata.

Te dhena te tjera

 •   TV  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 20.000 Leke

Me hipoteke

Adresa: Prane Universitetit Aleksander Xhuvani

Lloj i prones: Jepet me qera

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   60 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 6

 Print version

Download PDF

    Postuar nga