JEPET ME QIRA KATI PERDHE I NJE BANESE 2 KATESHE


Cmimi : 200

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E RE E TRENIT

Lloj i prones:   Jepet me qera  

Tipi i prones:   Banese  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   75 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 2

Pershkrimi

BANESA ESHTE SHUME KOMODE DHE ESHTE E MOBILUAR SHUME MIRE. NDODHET NE KATIN PERDHE TE NJE BANESE 2 KATESHE DHE KA DALJE DIREKTE NE RRUGEN KRYESORE. KOPSHTI PERPARA BANESES LEJON PARKIMIN E MAKINES. BANESA KA REZISTENCA ELEKTRIKE EKONOMIKE PER NGROHJE GJATE DIMRIT DHE VENTILATORE PER FRESKIM GJATE VERES. BANESA KA SALLON-GUZHINE, 1 DHOME GJUMI DHE 2 TUALETE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com