JEPET ME QIRA BANESE+GARAZHD


Cmimi : 200 €/muaj

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E RE E TRENIT; L. HEKURUDHA

Lloj i prones:   Jepet me qera  

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   80 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 2

Pershkrimi

BANESA ESHTE 2 KATESHE NE TE CILEN KATI PERDHE ESHTE GARAZHD I MBYLLUR KURSE KATI I SIPERM ESHTE NE FORMEN E NJE BANESE TE MOBILUAR ME GUZHINE TE VECANTE GATIMI, DHOME NDENJEJE, NJE DHOME GJUMI DHE NJE TUALET. BANESA ESHTE KOMODE DHE SHUME E QETE. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com