1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT


Cmimi : 46.000

Me hipoteke

Adresa: PRANE AMBULANCES QENDRORE

Lloj i prones:   Shitet  

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   87 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 2

Kati: 5

Pershkrimi

APARTAMENTI ESHTE 1+1 DHE SHITET ME TE GJITHA MOBILIET QE SHIKONI NE FOTO (kondicioner inverter Fujitsu, TV led, vaske hidromasazh, etj). TE GJITHA PUNIMET NE APARTAMENT JANE KRYER NGA VETE PRONARI. BANESA ESHTE ARREDUAR ME ARKITEKT DHE INVESTIMI KA QENE SERIOZ NE CDO BLERJE, QOFSHIN KETO INSTALIME ELEKTRIKE, HIDROSANITARE APO DYER, PLLAKA, TAVANE GIPSI, MOBILJE, ETJ. APARTAMENTI KA NJE SALLON-GUZHINE, NJE DHOME GJUMI NJE TUALET ME DRITARE SI DHE NJE DEPO. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE 068 90 14 553.

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com