RESTORANT FANTASTIK ME QIRA


Cmimi : 499

Me hipoteke

Adresa: RRUGA E PEDAGOGJIKES; 11 NENTORI

Lloj i prones:   Jepet me qera  

Tipi i prones:   Lokal  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   80 M² m2  

Tualet: 1

Kati: 1

Pershkrimi

RESTORANTI ESHTE SUPER I KOMPLETUAR ME CDO GJE QE MUND TI NEVOJITET NJE KUZHINIERI PROFESIONIST. ESHTE I GATSHEM E MUND TE VIHET NE PUNE MENJEHERE. SALLA ESHTE E RREGULLUAR ME SHUME SHIJE DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER TE GJITHA LLOJET E GATIMEVE. RESTORANTI NDODHET NE NJE NGA RRUGET KRYESORE TE QYTETIT E ESHTE I PAJISUR ME KONDICIONERE SI DHE SISTEM ALARMI PER NJE SIGURI MAKSIMALE. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. E CELULARIT 0682089917 OSE 0689014553

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com